Frmks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frmks Binlerce konuyla karşınızda.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapChat

Forumumuza Moderatör Alimlari Baslamistir! Eger Bu Konudaki Belirtilen Sartlara Uyuyorsaniz, Sizde Moderatör Olabilirsiniz!

Forumumuzda Yazı Çalınması Engellenmiştir. Hiçkimse Yazılan Yazı,Konu veya Mesajları Kopyalayamaz.

Burayı Okumadan Konu Açmayalım.

YazarMesaj

Başarı Puanı Seviyesi
Başarı:
Burayı Okumadan Konu Açmayalım. Left_bar_bleue5000/2500Burayı Okumadan Konu Açmayalım. Empty_bar_bleue  (5000/2500)

Burayı Okumadan Konu Açmayalım. Empty
MesajKonu: Burayı Okumadan Konu Açmayalım.   Burayı Okumadan Konu Açmayalım. Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 11:29 am

Merhabalar,

Biliyoruz ki Sorununuz Var Ya da Bir Konu Hakkında Birşey Öğrenmek İstiyorsunuz. Bu Sorunları Çözmek Yada Bilmediğiniz Bir Konu Hakkında Yardım Almak İstiyorsunuz. Ancak Konu Başlıkları "Yardım, Acil plss, Bir Bakarmısınız," Veya " Acillllllllllllll, Yardımmmmmmm" Gibi Başlıklar Olarak seçildiğinde Hiçde Hoş Durmuyor Forumda. Sanki Biz / Bizler Yardım Etmeyeceğiz. Konu Başlıkları Sorunu Kısa Ve Öz Şekilde Açıklayacak Sekilde Olmalıdır!! Aksi Taktirde Kullanıcıya Uyarı Verilecektir!!!

Dip Not: 3 Uyarı Sonrası Kullanıcıya 7 Gün Ban Verilecektir!!! Bu Yeni Kural Diğer Tüm Kategorilerde Geçerlidir..

Burayı Okumadan Konu Açmayalım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KONULARA BAKMADAN ÖNCE BURAYI OKU!!!
» Konu Ayıraçları